O nás | SLUŽBY V CESTOVNÍM RUCHU zájezdy, ubytování, letenky

O nás

Vážení klienti,
pro příjemné trávení Vašeho volného času Vám nabízíme zájezdy do celého světa 
- pobytové, poznávací, exotické, sportovní, lázeňské pobyty ale i jednodenní zájezdy na kulturní akce, výstavy a pod...Zájezdy máme přehledně roztříděné podle typu a destinací a na výběr máme velké množství zlevněných zájezdů "FIRST MINUTE" a 
"LAST MINUTE".
 
Zajistíme Vám dovolenou nebo zájezd dle Vašich požadavků. U nás si vybere každý - rodiny z dětmi, kolektivy, senioři atd.....Dále zajišťujeme ubytování nejen v České republice ale i po celém světě a máte možnost si u nás rezervovat i letenky.

S naší cestovní agenturou je objednání zájezdu pohodlné. Chcete-li dovolenou dle Vašich přesných požadavků za nejlepší cenu a nechcete trávit čas výběrem dovolené, využijte naše služby. V kontaktním formuláři si zadáte Vaše požadavky a my Vám najdeme tu nejlépe odpovídající dovolenou dle Vašeho zadání.
Všechny cestovní kanceláře se kterými spolupracujeme jsou pojištěné proti úpadku. Ceny zájezdů nenavyšujeme, zůstávají stejné jako u cestovních kanceláří které zastupujeme. Jsme malá cestovní agentura a každému klientovi se maximálně věnujeme.

 
 

 

Novinky

Máme nový web 17.2.2013

Máme nové, jednoduché a přehledné stránky, které pravidelně aktualizujeme a přidáváme nové zájezdy.